Instruktorzy

Naszym mottem w pracy z dziećmi i młodzieżą jest traktowanie ich jak równorzędnych partnerów w poszukiwaniach artystycznych.

Każdy prowadzący zajęcia z DECYBELAMI jest artystą z powołania i pasji, poza tym jest lub był czynnym artystą na deskach teatrów muzycznych w Polsce i poza nią. Poza grupą stałych prowadzących zajęcia współpracujemy regularnie z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Oto nasz stały skład:Agnieszka Piotrowska-Hajduk

agnieszka-piotrowska-hajduk

 Agnieszka Piotrowska

Założycielka DECYBELI, doskonały pedagog, wokalistka, kompozytorka – muzyk.

Jej droga muzyczna rozpoczęła się od pisania piosenek, które sama wykonywała, następnie trafiła do zespołu wokalnego wykonującego karkołomne jazzowe aranżacje wokalne w układzie czterogłosowym. Kolejnym etapem była współpraca z teatrem muzycznym Roma gdzie pracowała jako wykonawca oraz asystent kierownika muzycznego zajmujący się przygotowywaniem spektakli muzycznych od strony wokalnej. Tam miała okazję pracować z artystami największego kalibru, m. in.: Wiktorem Zborowskim, Edytą Geppert, Januszem Józefowiczem, Januszem Stokłosą, Tomaszem Szymusiem, Tomkiem Filipczakiem, czy Wojtkiem Paszkowskim. Współuczestniczyła w produkcji i wykonaniach spektakli takich jak:

Piotruś Pan, Miss Saigon, Koty, Crazy for You, Wampiry, Akademia Pana Kleksa, Krzyżacy rock-opera i wiele innych.

Jest cenionym nauczycielem, przez wiele lat współpracowała ze studiem artystycznym Buffo, prowadzi zajęcia wokalne na różnego rodzaju warsztatach, jest zapraszana do jury konkursów wokalnych.

Prowadzi zajęcia zespołów wokalnych na Warsztatach Artystycznych „Poza schematem” i „Łam zasady”(wcześniej Wyjątkowe Warsztaty Wokalne WWW!), co roku skupiających śpiewającą młodzież z całej Polski. http://pozaschematem.com.pl/

piotr hajduk 1

Piotr Hajduk

 Kompozytor, aranżer i wokalista.

 Aktor i wokalista Broadway’owskiej obsady musicalu Metro, brał udział we wszystkich kultowych musicalach teatrów: Buffo, Roma i Komedia, muzyk z wykształcenia, kompozytor, wieloletni pedagog i ekspert w dziedzinie emisji głosu, asystent Janusza Stokłosy przy przedstawieniach Metro w Moskwie oraz Piotruś Pan w stołecznej Romie.

Organizator popularnych warsztatów wokalnych „W.W.W! – Wyjątkowe Warsztaty Wokalne”, a następnie Warsztatów Artystycznych „Poza schematem”, kierownik muzyczny i aranżer przedstawienia Kofta w Studio Buffo, kompozytor, aranżer i dyrygent Gali TeleEkrany 2005 (Polsat), kierownik muzyczny widowiska „Cały Teatr Śpiewa o Miłości w Teatrze Roma (2005), kierownik muzyczny Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki w Kozienicach (2005), autor muzyki serialu Codzienna 3m 2 (2006) oraz Teatru TV – Gwiazdy i Los Człowieka (2004). Autor piosenek dziecięcych i młodzieżowych, jak również piosenek startujących w Konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Kierownik muzyczny Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca – Konin 2007, autor muzyki gali Telekamery 2008 oraz  Fryderyki 2009.

Pedagog i współaranżer wokalny programów Jak Oni Śpiewają ( edycje 2, 3, 4, 5) i Tylko Ich Dwoje, aranżer wokalny i aktor widowiska Notre Damme de Paris (2009) oraz rock-opery Krzyżacy (2010), kierownik muzyczny, aranżer i dyrygent Koncertu Jednego Serca (TVP2 2011), pedagog w programie The Voice Of Poland (TVP 2012/2013) i Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015.

Gieorgij Puchalski

Jego pierwszy kontakt z teatrem nastąpił w wieku 14 lat, gdy jako najmłodszy tancerz, regularnie występował w 8 różnych musicalach i produkcjach Teatru Studio Buffo w Warszawie, a w 2006 zatańczył w premierze opery  ‘Ca Ira’ Roger’a Waters’a. Jako stypendialista kontynuował taniec i naukę w Anglii, gdzie ukończył St Bedes School z dyplomem z tańca i reżyserii filmu.

W 2008 był czołowym finalistą drugiej polskiej edycji “You Can Dance”. Po czym kontynuował naukę w Holenderskim  “CODart Dance Conservatory’ i ‘The Performing Arts Research and Training Studios’ (P.A.R.T.S.) w Brukseli.

W 2012 Gieorgij dołączył do kolektywu fizycznego teatru tańca ‘T.r.a.s.h.’ w Holandii gdzie występował i współtworzył 3 sezony (Einbahnstrasse, Swamp, Gloria) . Paralelnie w 2013 dołączył do “Het Internationaal Danstheater” (Silk, Sillin, Mannen van de Tango) i De Dansers (Tetris).

W 2014 zaczynał współpracę z reżyserem Christof Loy, jako aktor, tancerz i asystujący choreograf podążając za produkcjami w Deutsche Oper Berlin (Edward II, Das Wunder der Heliane), Zurich Opera House (I Capuleti e i Montecchi), Theater An Der Wien (Peter Grimes, Maria Stuarda) and Dutch National Opera and Ballet (Arabella, Khovanshchina, Tannhauser) gdzie również pracował z Andrea Breth (Macbeth). Jako aktor gościł również, kilkakrotnie na deskach teatru Bielefeld Opera (Death in Vienice, Lenz), oraz we Wrocławskim ‘Song of The Goat’ (Anty-Gone). Od zeszłego sezonu wrócił do Polski, jest związany z Teatrem WIelkim w Warszawie (Halka, Halka Wilenska) oraz współtworzy kolektyw ‘United Limbs’.

Od 12 lat, jest nauczycielem, pracuje nad ruchem z profesjonalistami, oraz z zupełnie początkującymi. Z teatru musicalowego poprzez jazz, balet, taniec uliczny, estradę, modern, taniec współczesny, teatr tańca i największe opery,z wieloletnim doświadczeniem.

fot. Marta Ankiersztejn-23

Karolina Kroczak

Tancerka, choreograf, pedagog tańca

Zajmuje się tańcem współczesnym i improwizacją. Prowadzi zajęcia z tańca współczesnego, warsztaty, wykłada na kursach instruktorskich (m.in. Egurrola Dance Studio, Akademia Tańca Zawirowania, Pro Art Festival) Przez pracę twórczą kontynuuje poszukiwania z zakresu antropologii widowisk (2008 dyplom mgr z dziedziny antropologii kultury- Wiedza o Kulturze, UW), użycia procesu i metody zadaniowej w pracy twórczej. Realizuje autorskie projekty choreograficzne i reżyserskie („Tropiciele”, „Voices”,” Rzeczy, rzeczy, rzeczy…”), współpracuje przy produkcjach teatralnych (teatr Capitol, przestrzeń wymiany działań Arteria) i telewizyjnych (TVN- choreograf „You Can Dance-po prostu tańcz”, Polsat- choreograf „Taniec z Gwiazdami”). W latach 2005-2007 uczestniczka projektu Wyższa Szkoła Sztuk Performatywnych (Śląski Teatr Tańca, Bytom). Jako tancerka od 2006 roku związana jest z Teatrem Tańca Zawirowania (współpraca Larumbe Danza, Daniel Abreu, Tomas Nepsinsky,Nadar Rosano).

http://karolinakroczak.pl/

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *