Instruktorzy

Naszym mottem w pracy z dziećmi i młodzieżą jest traktowanie ich jak równorzędnych partnerów w poszukiwaniach artystycznych. Nie jest to proste i nie każdy prowadzący potrafi pracować w taki sposób… Dlatego pracujemy z najlepszymi! 🙂

Każdy prowadzący zajęcia z DECYBELAMI jest artystą z powołania i pasji, poza tym jest lub był czynnym artystą na deskach teatrów muzycznych w Polsce i poza nią. Poza grupą stałych prowadzących zajęcia współpracujemy regularnie z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Oto nasz  stały skład:Agnieszka Piotrowska-Hajduk

agnieszka-piotrowska-hajduk

 Agnieszka Piotrowska-Hajduk

Założycielka DECYBELI, doskonały pedagog, wokalistka, kompozytorka – muzyk.

Jej droga muzyczna rozpoczęła się od pisania piosenek, które sama wykonywała, następnie trafiła do zespołu wokalnego wykonującego karkołomne jazzowe aranżacje wokalne w układzie czterogłosowym. Kolejnym etapem była współpraca z teatrem muzycznym Roma gdzie pracowała jako wykonawca oraz asystent kierownika muzycznego zajmujący się przygotowywaniem spektakli muzycznych od strony wokalnej. Tam miała okazję pracować z artystami największego kalibru, m. in.: Wiktorem Zborowskim, Edytą Geppert, Januszem Józefowiczem, Januszem Stokłosą, Tomaszem Szymusiem, Tomkiem Filipczakiem, czy Wojtkiem Paszkowskim. Współuczestniczyła w produkcji i wykonaniach spektakli takich jak:

Piotruś Pan, Miss Saigon, Koty, Crazy for You, Wampiry, Akademia Pana Kleksa, Krzyżacy rock-opera i wiele innych.

Jest cenionym nauczycielem, przez wiele lat współpracowała ze studiem artystycznym Buffo, prowadzi zajęcia wokalne na różnego rodzaju warsztatach, jest zapraszana do jury konkursów wokalnych.

Prowadzi zajęcia zespołów wokalnych na Wyjątkowych Warsztatach Wokalnych w Ustroniu, co roku skupiających śpiewającą młodzież z całej Polski. http://wyjatkowewarsztatywokalne.pl/

 

 

 

piotr hajduk 1

 

Piotr Hajduk

 Kompozytor, aranżer i wokalista.

 Aktor i wokalista Broadway’owskiej obsady musicalu Metro, brał udział we wszystkich kultowych musicalach teatrów: Buffo, Roma i Komedia, muzyk z wykształcenia, kompozytor, wieloletni pedagog i ekspert w dziedzinie emisji głosu, asystent Janusza Stokłosy przy przedstawieniach Metro w Moskwie oraz Piotruś Pan w stołecznej Romie.

Organizator popularnych warsztatów wokalnych „W.W.W! – Wyjątkowe Warsztaty Wokalne”, kierownik muzyczny i aranżer przedstawienia Kofta w Studio Buffo, kompozytor, aranżer i dyrygent Gali TeleEkrany 2005 (Polsat), kierownik muzyczny widowiska „Cały Teatr Śpiewa o Miłości w Teatrze Roma (2005), kierownik muzyczny Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki w Kozienicach (2005), autor muzyki serialu Codzienna 3m 2 (2006) oraz Teatru TV – Gwiazdy i Los Człowieka (2004). Autor piosenek dziecięcych i młodzieżowych, jak również piosenek startujących w Konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Kierownik muzyczny Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca – Konin 2007, autor muzyki gali Telekamery 2008 oraz  Fryderyki 2009.

Pedagog i współaranżer wokalny programów Jak Oni Śpiewają ( edycje 2, 3, 4, 5) i Tylko Ich Dwoje, aranżer wokalny i aktor widowiska Notre Damme de Paris (2009) oraz rock-opery Krzyżacy (2010), kierownik muzyczny, aranżer i dyrygent Koncertu Jednego Serca (TVP2 2011), pedagog w programie The Voice Of Poland (TVP 2012/2013) i Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015.

 

 

 

fot. Marta Ankiersztejn-23

 

Karolina Kroczak

Tancerka, choreograf, pedagog tańca

Zajmuje się tańcem współczesnym i improwizacją. Prowadzi zajęcia z tańca współczesnego, warsztaty, wykłada na kursach instruktorskich (m.in. Egurrola Dance Studio, Akademia Tańca Zawirowania, Pro Art Festival) Przez pracę twórczą kontynuuje poszukiwania z zakresu antropologii widowisk (2008 dyplom mgr z dziedziny antropologii kultury- Wiedza o Kulturze, UW), użycia procesu i metody zadaniowej w pracy twórczej. Realizuje autorskie projekty choreograficzne i reżyserskie („Tropiciele”, „Voices”,” Rzeczy, rzeczy, rzeczy…”), współpracuje przy produkcjach teatralnych (teatr Capitol, przestrzeń wymiany działań Arteria) i telewizyjnych (TVN- choreograf „You Can Dance-po prostu tańcz”, Polsat- choreograf „Taniec z Gwiazdami”). W latach 2005-2007 uczestniczka projektu Wyższa Szkoła Sztuk Performatywnych (Śląski Teatr Tańca, Bytom). Jako tancerka od 2006 roku związana jest z Teatrem Tańca Zawirowania (współpraca Larumbe Danza, Daniel Abreu, Tomas Nepsinsky,Nadar Rosano).

http://karolinakroczak.pl/

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *