Zajęcia

teatr kaja

DECYBELE pracują wielopłaszczyznowo i dlatego uczęszczają na różnego typu zajęcia. Podstawową umiejętnością potrzebną każdemu DECYBELOWI jest, oczywiście, śpiew. Zajęcia wokalne prowadzi Agnieszka Piotrowska-Hajduk. Co jakiś czas zapraszamy specjalistę z  zewnątrz tak aby młodzież mogła poznawać inne sposoby wokalne i poznawać nowe techniki. Śpiewanie na głosy – a DECYBELE śpiewają trudne aranżacje wokalne- nie jest łatwe i oczywiście zajęcia wokalne zajmują większość czasu.

Dodatkowo DECYBELE regularnie uczestniczą w zajęciach teatralnych i tanecznych. Zajęcia teatralne są niezbędne do podołania wyzwaniom jakie stawiają przed wykonawcami spektakle: „Drzwi” czy „Hejt MADE”. Młodzież i dzieci uczą się reagować autentycznie i spontanicznie na scenie, mówić naturalnie ze zrozumieniem i dobrą dykcją. Elementem dopełniającym jakikolwiek występ sceniczny jest ruch, taniec. Nie jest to proste biorąc pod uwagę skomplikowanie warstwy wokalnej ale, dajemy radę! Na zajęciach tanecznych uczymy DECYBELE pogodzić ruch ze śpiewem oraz wyrażać ruchem emocje

 

decybelki

Decybelki  i Decybele First Step – nasza nadzieja na świetlaną, a raczej na śpiewaną przyszłość.

Najmłodsi (Decybelki) pracują na podobnych materiałach co starsza grupa, czasami w prostszych wersjach jeśli chodzi o ilość głosów w aranżacjach wokalnych. Oczywiście pracujemy też na materiałach dedykowanych odbiorcy w tym przedziale wiekowym.

Decybele First Step – tu już podwyższamy poprzeczkę jeśli chodzi o śpiewanie na głosy, tu potrzebujemy większego skupienia i jeszcze większego zaangażowania. Decybele First Step maja już trudniejsze układy wielogłosowe i ogólnie więcej od nich wymagamy.

Zapraszamy wszystkich chcących pośpiewać na nasze zajęcia. Trzeba ze sobą przynieść dobry humor i chęci, leniuszka i rodziców zostawiamy za drzwiami 😉

 

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *