Zajęcia

teatr kaja

DECYBELE pracują wielopłaszczyznowo i dlatego uczęszczają na różnego typu zajęcia. Podstawową umiejętnością potrzebną każdemu DECYBELOWI jest, oczywiście, śpiew. Zajęcia wokalne prowadzi Agnieszka Piotrowska-Hajduk. Co jakiś czas zapraszamy specjalistę z  zewnątrz tak aby młodzież mogła poznawać inne sposoby wokalne i poznawać nowe techniki. Śpiewanie na głosy – a DECYBELE śpiewają trudne aranżacje wokalne- nie jest łatwe i oczywiście zajęcia wokalne zajmują większość czasu.

Dodatkowo DECYBELE regularnie uczestniczą w zajęciach teatralnych i tanecznych. Zajęcia teatralne są niezbędne do podołania wyzwaniom jakie stawiają przed wykonawcami realizacje takie jak spektakl „Drzwi”. Młodzież i dzieci uczą się reagować autentycznie i spontanicznie na scenie, mówić naturalnie ze zrozumieniem i dobrą dykcją. Elementem dopełniającym jakikolwiek występ sceniczny jest ruch, taniec. Nie jest to proste biorąc pod uwagę skomplikowanie warstwy wokalnej ale, dajemy radę! Na zajęciach tanecznych uczymy DECYBELE pogodzić ruch ze śpiewem.

 

 

decybelki

Decybelki – nasza nadzieja na świetlaną, a raczej na śpiewaną przyszłość.

Najmłodsi adepci sztuki wokalnej i teatralnej. Dzieciaki pracują na tych samych materiałach co starsza grupa, czasami w prostszych wersjach jeśli chodzi o ilość głosów w aranżacjach wokalnych. Oczywiście pracujemy też na materiałach dedykowanych odbiorcy w tym przedziale wiekowym.

Zapraszamy wszystkich chcących pośpiewać na nasze zajęcia. Trzeba ze sobą przynieść dobry humor i chęci, leniuszka i rodziców zostawiamy za drzwiami 😉 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *